ویژگی ها و مزایای استفاده

ماشین های cnc فوم آرا، برای ساخت ماکت ها و نمونه های حجمی دقیق، در زمان سریع، و با ابعاد مختلف مناسب است. دقت ساخت مدل ها با توجه به طراحی منحصر به فرد این دستگاه، می تواند تا 0.05 میلیمتر دقیق باشد که این یک ویژگی ارزشمند بی نظیر (حتی در مقایسه با نمونه های خارجی) محسوب می شود. همچنین در کنار این دستگاه، آموزش های مرتبط کار با دستگاه نیز ارائه می گردد.xc

سابقه فوم آرا

شرکت موج فناوري هوشمند در سال 1387 طراحی و ساخت اولین نمونه دستگاه فوم آرا مدلCNC Hot Wire Foam Cutter را با کورس حرکتی X: 2200mm و Y: 1800mm با قابلیت تغییر در طول المنت حداکثر تا 3500 میلیمتر را به اتمام رسانید. هم اکنون این دستگاه به عنوان یکی از دستگاه ها در کارگاه گروه پارس فوم کات مورد استفاده قرار گرفته است.

کاربرد های دستگاه

یکی از کاربرد های اصلی ماشین های cnc فوم آرا، استفاده در زمینه آموزش است. این دستگاه ها با توجه به استفاده از متریال های ارزان قیمت و بی خطر، می توانند برای بسیاری از موارد آموزشی و آزمایشی مورد استفاده قرار بگیرند. از اصلی ترین حوزه های آموزشی مرتبط با این دستگاه، می توان به شاخه های معماری و طراحی اشاره کرد که بیشترین نیاز به ماکت سازی و نمونه سازی سریع را دارند.

 دانلود کاتالوگ

 

ماشین های cnc

دانلود pdf

 

درایور میکرو استپ 

دانلود pdf

 

سنسور مجاورتی هوشمند

دانلود pdf

 

نرم افزار کنترلر cnc

دانلود pdf

 


 

 

انتخاب زبان

 

فارسی  English

Developed in conjunction with Ext-Joom.com